Úvodník, vole

Michal Zeman // , 9. vydání

Za svou 294letou historii už Postilion zažil mnoho nepovedených vydání, toto je však jednoznačně nejhorší.

Přečíst zbytek tohoto čísla by byla ztráta času; jako první užitečný úvodník v historii úvodů proto přináším shrnutí aktuálního obsahu. Po jeho přečtení se naštěstí nebudete muset obtěžovat ostatním.

Vegetarián Kryštof Herold submisivně navrhuje v politicky korektním komentáři přijímat teroristy do naší, České, republiky. Dvě hvězdičky z deseti a k teroristům se ještě vrátíme.

Žena Michaela Kudrnáčová vám přináší svůj popkulturně zarámovaný (!) článek, jehož domnělá myšlenka jako by vypadla z Bravíčka nebo mše po publiku toužícího faráře. Gifová smyčka tří hvězdiček.

Slovák Matúš Guziar naproti tomu dosahuje dokonalosti v mizérii psaného slova. Úspěšně dokazuje, nakolik umí slovenština několika najkrajšími zaľubeniami docela úspěšně zakrýt absenci obsahu. Inspiroval se snad slovenskou populární hudbou. Nula hvězdiček.

Student Filozofické fakulty Václav Skořepa dále vyjadřuje nějaký názor týkající se vláčků. Možná by měl méně myslet na mašinky a učit se radši něco užitečného. Jedno hú hú z deseti.

Ještě chvíli a jsme u teroristů.

Teroristé. Upřímně mě děsí lhostejnost většiny tzv. intelektuální cca elity nad zprávami dnešní doby.

Teroristé vystříleli redakci pařížského týdeníku. Pomstili jsme proroka, křičeli

Džihádisté v Sýrii bičují a mučí i děti

Islámští teroristé z Boko Haram v Nigérii „vymazali“ celé město

Muslimští útočníci zabili na Filipínách minimálně devět lidí

Vánoční masakr: Teroristé zabili desítky iráckých křesťanů

A pokračovat bychom mohli celé vydání. Není samozřejmě pravdou, že by všichni zástupci kterékoliv skupiny byli krvelační, ale není v tomto případě na místě větší ostražitost?

Ano, velká většina teroristů jsou muži a je nebezpečné pro přežití nás i našich dětí tento fakt neustále ignorovat. Než minete na ulici muže, zeptejte se sami sebe: Chce mě také zavraždit? Muže v ČR nechceme!


Další články v Postilionu